Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Zakończenie etapu składania propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2019

27 kwietnia 2018 r. zakończył się etap składania przez mieszkańców Pruszcza Gdańskiego propozycji zadań do budżetu obywatelskiego na rok 2019 r. W bieżącej edycji budżetu obywatelskiego wartość proponowanych zadań nie mogła przekraczać 150 000 zł.

W okresie od dnia 3 do 27 kwietnia  br.  mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego złożyli 27 wniosków o szacowanej wartości łącznej 3 767 000 zł.

Zgodnie z harmonogramem konsultacji, kolejnym krokiem jest procedura weryfikacji otrzymanych wniosków pod względem formalnym. Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego na posiedzeniu, które wyznaczono na dzień 9 maja  br., dokona ostatecznej oceny formalnej zgłoszonych projektów i skieruje je do właściwych merytorycznie komórek organizacyjnych Urzędu Miasta, w celu dokonania analizy wykonalności zadań.

Lista zgłoszonych i zakwalifikowanych pod względem formalnym wniosków jest dostępna pod linkiem https://budzetobywatelski.pruszcz-gdanski.pl/2018/index2.php?option=projlist&id=14

Opublikowanie propozycji listy zadań zweryfikowanych i zatwierdzonych przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego nastąpi zgodnie z harmonogramem  w I dekadzie lipca 2018 r.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim mieszkańcom naszego miasta za udział w pierwszym etapie prac nad budżetem obywatelskim na rok 2019, w szczególności tym, którzy od kilku lat angażują się w prace nad jego tworzeniem i realizacją.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w dalszych etapach wspólnego tworzenia budżetu obywatelskiego na rok 2019, który stanowi ważny aspekt społeczny życia naszego mieście.

 

drukuj (Zakończenie etapu składania propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2019)

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E