Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Lista zadań zatwierdzonych przez Komisję

Szanowni Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego,

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta Pruszcz Gdański zakończyła weryfikację wniosków zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Na 13 wniosków ogółem Komisja  pozytywnie zaopiniowała 9 wniosków, natomiast 4 wnioski zaopiniowała negatywnie. Łączna oszacowana przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego kwota proponowanych zadań, które zostaną skierowane pod głosowanie mieszkańców opiewa na kwotę 840 000 zł. Natomiast kwota zarezerwowana w budżecie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański na rok 2018 wynosi 600 000 zł.

Wszystkie zgłoszone wnioski, które zostały zatwierdzone przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta Pruszcz Gdański  zostały opublikowane na stronie internetowej urzędu w zakładce „Mieszkaniec/Budżet Obywatelski 2018/Lista zadań zweryfikowanych i zatwierdzonych” z podaniem uzasadnienia w przypadku negatywnego zaopiniowania zgłoszonego projektu.

W okresie od dnia 14 do 28 sierpnia 2017 r. uruchomione zostanie forum dyskusyjne dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, do udziału w którym serdecznie zapraszam.

Podobnie jak w roku ubiegłym, dotrze do Państwa również broszura informacyjna, zawierająca listę zatwierdzonych zadań wraz z opisami projektów oraz wzór karty do głosowania.

Dziękując za dotychczasowy udział i zaangażowanie mieszkańców Pruszcza Gdańskiego w pracach nad tworzeniem Budżetu Obywatelskiego na rok 2018, zapraszam do czynnego udziału w kolejnych etapach jego tworzenia.

 

                           Burmistrz Pruszcza Gdańskiego

                           Janusz Wróbel

Pruszcz Gdański, dnia 23 czerwca 2017 r.

Lista zadań zweryfikowanych i zatwierdzonych

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E