Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Ogłoszenie nr 1 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2019 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki nożnej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 2 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2019 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju rugby na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 3 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2019 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki siatkowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 4 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2019 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki koszykowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 5 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2019 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju szachów na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E