Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

VI Piknik czytelniczy

Po raz szósty odbył się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim Piknik Czytelniczy. To impreza skierowana do milusińskich czytelników i ich rodziców. W tym roku bawiło się z nami ponad sto osób. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie występem Teatru Qfer. Lubiany przez wszystkie dzieci aktor zaprezentował przedstawienie pt. „Oj, boli”. To ciepła, humorystyczna opowiastka o Królu, którego bardzo bolał ząb. Strach przed dentystą okazał się jednak silniejszy od bólu, co poprowadziło do wielu zabawnych sytuacji. Na szczęście dzięki genialnemu planu najbliższych wszystko dobrze się skończyło.

Po spektaklu przed budynkiem biblioteki odbyły się gry i zabawy, które oczywiście prowadził nasz nieoceniony gość – Pan Qfer. Towarzyszyły temu wystawy prac dzieci, wykonanych podczas Akcji Lato oraz loteria fantowa. Dzieci żegnały się z nami prezentami, słodkimi upominkami i balonikami. Do zobaczenia za rok!

drukuj (VI Piknik czytelniczy)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E