Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Akcja e-motywacja

Akcja e-motywacja to 5 inspirujących, wirtualnych spotkań dla Seniorów i osób zainteresowanych tematem - "przy kawie" i w kreatywnej atmosferze. Wideokonferencje będą odbywać się w czwartki o godzinie 11:00 od września do grudnia 2015 r., średnio dwa razy w miesiącu.

Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych - uzupełnienie zapasów odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego.

Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne… ale równie aktywne!Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z seniorami psycholog i... skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski!

Informacje dotyczące tematu i bohatera spotkania będą udostępniane półtora tygodnia wcześniej na stronie internetowej oraz Facebooku  Biblioteki.

Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy, jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu połączymy się ze studiem.

Osoby zebrane w Bibliotece wspólnie obejrzą transmitowane spotkania online i będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do wymienienia się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!

Terminy spotkań: 

8 oraz 22 października 2015
5 oraz 19 listopada 2015
3 grudnia 2015.

GOŚCIEM PIERWSZEGO SPOTKANIA  8 PAŹDZIERNIKA BĘDZIE AKTORKA EMILIA KRAKOWSKA.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (58 682 34 79) bądź osobisty w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 34.

WSTĘP WOLNY!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E