Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Mapping, lasery, piknik i Unia Europejska!

Niezwykłe siedem minut pełne zabytków, dziedzictwa kulturowego, wspólnej historii, symboliki Unii Europejskiej i Polskich symboli narodowych.
- 1 Maja obchodzimy radośnie 15 lecie wejście Polski do Unii Europejskiej. Przez półtorej dekady, dzięki akcesji. Powiat Gdański całkowicie się zmienił, stając się pięknym, nowoczesnym miejscem do życia. Z tego powodu jutro o godzinie 21 na budynku Powiatu Gdańskiego będziemy mieli okazję zobaczyć nawiązujący do tego wydarzenia, okazjonalny mapping i pokaz laserów – mówi Starosta Powiatu Gdańskiego, Stefan Skonieczny.
Mapping i pokaz laserów to finał jutrzejszych, radosnych uroczystości. Zaczynamy już o 11.30 Piknikiem Rodzinnym w Alei Księdza Józefa Waląga – mówi Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański, Janusz Wróbel. - Podczas pikniku o godzinie 12 razem z Młodzieżowym Chórem Miasta Pruszcz Gdański oraz solistami wspólnie odśpiewana zostanie Oda do radości z towarzyszeniem Kwartetu Smyczkowego. Po zakończeniu oficjalnych obchodów zagra DJ Quizz. Nie zabraknie też darmowych lodów oraz grochówki, a dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zamkach. W specjalnie na tę okazję przygotowanej fotobudce będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

drukuj (Mapping, lasery, piknik i Unia Europejska!)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E