Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Letnie Targi Pracy Pomorza

Sezon na wakacyjną pracę!

Gdy na termometrze jest już powyżej kilkunastu kresek, a na plaży znów robi się tłoczno, to znak, że kolejne wakacje są naprawdę blisko! Latem warto jednak zadbać nie tylko o dobrą opaleniznę, ale i własny portfel. Okazja ku temu jest doskonała. Już 31 maja odbędą się Letnie Targi Pracy Pomorza, na których będzie można znaleźć blisko 2 000 ofert pracy sezonowej z całego Trójmiasta, Władysławowa, Jastarni i innych miast. Więc jak, najpierw do pracy, a potem na plażę?

Już wkrótce sezon letni rozkręci się na dobre! Dla jednych będzie to okazją do zasłużonego odpoczynku, dla innych szansą na zdobycie nowych doświadczeń, nawiązania cennych kontaktów oraz zarobienia własnych pieniędzy, a wszystko to dzięki wakacyjnej pracy. O etat na lato wcale nie jest tak trudno. Już teraz lokalni przedsiębiorcy poszukują najlepszych kandydatów, a sklepowe witryny pełne są ogłoszeń o wolnych miejscach pracy. Jednak jak odnaleźć się w tym gąszczu propozycji i wybrać bezpieczną pracę, która da nam nie tylko satysfakcję ale i pozwoli dobrze zarobić? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy przyjść na Letnie Targi Pracy Pomorza. Plenerowe wydarzenie odbędzie się 31 maja 2017 roku w parku na terenie kampusu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 238A). Start godzina 12:00.

Gdzie możesz znaleźć pracę?

W trakcie imprezy nowych pracowników poszukiwać będą sprawdzeni pracodawcy. Zadbali o to organizatorzy targów – Gdański Urząd Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Wyższa Szkoła Bankowa, a także Pracodawcy Pomorza i Gdańska Organizacja Turystyczna. Listę wystawców otwiera Gdański MOSiR, Sopot Zdrój, Hard Rock Cafe, pięciogwiazdkowy Radisson Blue Hotel, Unilever Polska, Stary Menaż, a także Wyższa Szkołą Turystyki i Hotelarstwa. Na tym jednak nie koniec lista wystawców uzupełniana jest na bieżąco, a jej aktualną wersje można znaleźć na stronie letnietargipracy.pl

Kogo będą szukać pracodawcy?

Podobnie jak przed rokiem lista ofert pracy jest dość długa. Najczęściej poszukiwane są osoby gotowe do podjęcia pracy na stanowisku barmana, recepcjonisty, kucharza, sprzedawcy lub kelnera. Jednak na targach będzie można znaleźć także inne, mniej typowe oferty, w tym propozycje dla ratowników wodnych czy animatorów. Coś dla siebie znajdą również osoby szukające jedynie bardzo krótkiego zajęcia, np. przy obsłudze wydarzeń kulturalnych i muzycznych, takich jak gdyński OpenAIR.

Warto przyjść na Targi

Wiele osób młodych zapomina, że wakacyjna praca to nie tylko okazja do podreperowania własnego budżetu, ale przede wszystkim szansa na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych i ciekawych znajomości. Z pewnością zaprocentują one, gdy będziemy szukać zatrudnienia na dłuższy czas. Wzbogacenie naszego CV o wakacyjne zatrudnienie z pewnością wzmocni nasze resume, to dowód naszej dojrzałości oraz aktywności. To także potwierdzenie nabycia przez nas kompetencji, których nie można lub które bardzo trudno nabyć w szkole czy na uczelni.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E