Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Uwaga! - początek remontu skrzyżowania ulic Raciborskiego i Grunwaldzkiej

Według zapowiedzi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, będącej inwestorem przebudowy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej i Raciborskiego w Pruszczu Gdańskim, pierwsze prace przy tym newralgicznym skrzyżowaniu i zarazem zmiana organizacji ruchu nastąpią już we wtorek 15 marca br. Od momentu wprowadzenia nowej organizacji ruchu, kierowcy poruszający się z Gdańska w kierunku Tczewa niezmiennie korzystać będą z jednej nitki ulicy Grunwaldzkiej. Nieco bardziej skomplikowanie przebiegać będzie ruch z Tczewa w stronę Gdańska. Z ulicy Grunwaldzkiej prowadzić będzie objazdem przez ulicę Krótką i Gdańską, (obie jednokierunkowe) i z powrotem w Grunwaldzką. Na skrzyżowaniu Gdańska/Grunwaldzka zniesione będą światła. Aby rozładować ewentualne utrudnienia w dojeździe do rynku, poczty i pawilonów usługowych, wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na prawie całym fragmencie ulicy Obrońców Poczty Polskiej.

Zamknięta będzie także, w swoim dolnym odcinku ulica Raciborskiego. Ruch tranzytowy kierowany będzie przez ulice: Cichą i Obrońców Wybrzeża. Utrzymany będzie ruch lokalny do posesji i punktów usługowych przy ulicy Raciborskiego.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E