Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

W wakacje uczniowie KSN odpoczywają, a nauczyciele się kształcą.

W Katolickich Szkołach Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim stale dba się o podnoszenie kwalifikacji nauczycieli.

Dzięki Programowi Operacyjnemu Wiedza Edukacja Rozwój od 31 grudnia 2014r. Katolickie Szkoły Niepubliczne realizują projekt "Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej". Projekt stanowi dodatkowe źródło dofinansowania dla Akcji 1 Mobilność kadry programu Erasmus+ Edukacja Szkolna w ramach konkursu wniosków 2014 r.

Głównym celem projektu jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty dzięki udziałowi w zagranicznych szkoleniach.

Dwie nauczycielki języka angielskiego w KSN: Pani Anna Bokwa oraz Pani Maria Ulatowska pojadą w sierpniu 2015r. na szkolenie do Cambridge.

Mając na względzie dobro szkoły, chęć doskonalenia umiejętności językowych i podnoszenia swoich kwalifikacji, anglistki będą uczestniczyły w dwóch rożnych kursach: „Creativity in the classroom” oraz „Intruduction to Using New Technologies”. Zdobyte doświadczenie i kompetencje będą miały zastosowanie w ich codziennej pracy, projektach edukacyjnych, takich jak np. "Dzień Kultury Brytyjskiej", wewnątrzszkolnych konkursach, warsztatach w ramach doskonalenia zawodowego. Dzięki takim działaniom, KSN będzie mogła być w coraz większym stopniu instytucją edukacyjną w szerokim tego słowa znaczeniu, sprzyjającą współpracy międzynarodowej oraz promującą dialog międzykulturowy.

W KSN bardzo duży nacisk kładzie się na edukację językową. Widać to zresztą po wynikach egzaminów szóstoklasisty ze średnią szkoły 95%. Udział w szkoleniu przyczyni się do zweryfikowania przez nauczycieli dotychczasowych metod i technik nauczania języka, ciągłego udoskonalenia własnych umiejętności językowych oraz otwartości na dialog międzykulturowy. Ponadto umożliwi ciągłe wzbogacanie oferty edukacyjnej szkoły, a także warsztatu pracy innych nauczycieli. 

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E