Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Loteria PIT w Pruszczu Gdańskim

Podatek PIT to dla samorządu lokalnego znacząca część dochodów, która ma wpływ na otoczenie mieszkańców! Dlatego tak ważne jest, aby mieszkańcy płacili podatki według faktycznego miejsca zamieszkania.

W marcu tego roku ruszy w Pruszczu Gdańskim loteria PIT. Osoby, które rozliczają PIT w Urzędzie Skarbowym w Pruszczu Gdańskim, jednocześnie wskazując adres zamieszkania na terenie miasta Pruszcz Gdański będą mogły wygrać samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid oraz 3 elektryczne hulajnogi.

Zgłoszenia będą możliwe przez specjalnie przygotowana do tego celu stronę. Zbieranie głosów ruszy 1 marca, a zakończy się 5 maja. Więcej informacji o loterii już wkrótce!

A już teraz zachęcamy do skorzystania ze specjalnego kalkulatora, który dostępny jest na stronie https://pruszczgdanski.budzetyjst.pl/. Za pomocą kalkulatora obliczysz, jaką część Twojego podatku miasto wyda miesięcznie na poszczególne zadania i zobaczysz jak zapłacony podatek PIT ma wpływ na to co Cię otacza.

drukuj (Loteria PIT w Pruszczu Gdańskim)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E