Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Pruszczańska Karta Dużej Rodziny „Trzy Plus”

Rada Miasta Pruszcz Gdański uchwałą nr XLII/405/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. wprowadziła Program Wsparcia Pruszczańskich Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Program ma na celu promocję modelu rodziny wielodzietnej i jej pozytywnego wizerunku. Wprowadza katalog ulg, zwolnień i preferencji dla rodzin wielodzietnych w dostępie do dóbr kultury, edukacji, sportu i rekreacji zarządzanych przez jednostki organizacyjne i instytucje kultury Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański a także przez prywatnych przedsiębiorców, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w programie.

W programie uczestniczyć mogą rodziny wielodzietne, w tym rodziny zastępcze zamieszkałe na terenie Miasta Pruszcz Gdański, składające się z rodziców (jednego rodzica) mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia, lub do 25 roku życia w przypadku kontynuowania nauki bądź studiów, lub bez ograniczenia wiekowego w przypadku dzieci niepełnosprawnych.

DANE OSOBOWE 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych we wniosku o wydanie Pruszczańskiej Karty Dużej Rodziny „Trzy Plus” jest Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, z siedzibą w Pruszczu Gdańskim przy ul. Grunwaldzkiej 20. Dane zawarte we wniosku będą przetwarzane w celu przyznania Pruszczańskiej Karty Dużej Rodziny „Trzy Plus”.

Obowiązek podania danych wynika z § 3 i § 4 załącznika Nr 1 do zarządzenia Nr 381/2016 Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 15 czerwca 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu wydawania i użytkowania Pruszczańskiej Karty Dużej Rodziny „Trzy Plus”, wzoru karty oraz Katalogu ulg, preferencji i zwolnień w ramach Pruszczańskiej Karty Dużej Rodziny „Trzy Plus”. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawiania.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E