Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Gabinety stomatologiczne w szkołach

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego informuje, że w dniu 1 września 2016 w Szkole Podstawowej nr 3 i w Zespole Szkół nr 4 w Pruszczu Gdańskim zostały otwarte gabinety stomatologiczne.

W ramach porozumień zawartych pomiędzy dyrektorami wyżej wymienionych szkół a firmą Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka Sp. z o.o., sp. k., zostały utworzone szczególne miejsca, które mają leczyć i pomagać dzieciom dbać o higienę jamy ustnej. Fakt, że wskazana firma ma podpisane kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwoli na bezpłatne leczenie dzieci.

W ramach bezpłatnej profilaktyki i leczenia jamy ustnej zagwarantowane jest usuwanie kamienia, piaskowanie, lakowanie, fluoryzacja, wypełnienie, rekonstrukcja zęba, znieczulenie, leczenie kanałowe zęba.

Z usług stomatologicznych w Szkole Podstawowej nr 3 i Zespole Szkół nr 4 w Pruszczu Gdańskim, oferowanych przez firmę Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka Sp. z o.o., sp. k., będą mogły skorzystać dzieci uczące się w tych szkołach i wyłącznie za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E