Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Informacja o wyniku otwartego konkursu ofert

                                                                            Pruszcz Gdański, dnia 09.03.2016 r.

INFORMACJA

o wyniku otwartego konkursu ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: „Program szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego HPV na lata 2016 – 2018 realizowany w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański”.

Informuję, iż w odpowiedzi na ogłoszony otwarty konkurs ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: „Program szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego HPV na lata 2016 – 2018 realizowany w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański” do Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim wpłynęła jedna oferta.

Po przeanalizowaniu oferty pod kontem formalnym i merytorycznym przez komisję konkursową, powołaną Zarządzeniem Nr 304/2016 Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 12 lutego 2016 r. w sprawie powołania komisji konkursowej oraz wyznaczenia jej przewodniczącego do rozpatrzenia ofert na realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: „Program szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego HPV na lata 2016 – 2018 realizowany w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański”, została wybrana oferta złożona przez:

NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA
SONO – EXPERT SP. Z O.O.
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

BURMISTRZ

/-/ Janusz Wróbel

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E