Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Pierwsze mini rozgrywki piłki nożnej na boisku piłkarskim w Przedszkolu Publicznym Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Pruszczu Gdańskim

W dniu 21 czerwca 2016 r.  na boisku przedszkola Nr 3 im. Kubusia Puchatka, odbyły się "I mini rozgrywki piłki nożnej". Spotkanie z chłopcami grupy IV i V poprowadzili, goszczący w tym dniu w przedszkolu, trenerzy Akademii Sportu "Piłeczka" w Pruszczu Gdańskim Pan Paweł Zmiarowski oraz Pan Dawid Domański.

Trenerzy przeprowadzili rozgrzewkę, a potem chłopcy zostali podzieleni na drużyny. Każda drużyna otrzymała inny kolor koszulek i rozpoczęły się prawdziwe rozgrywki piłkarskie. Chłopcy bardzo dzielnie grali i bronili bramki. Niektórzy z nich po raz pierwszy stali na bramce i strzelali gole. Nikomu nie przeszkadzał nawet drobniutko padający deszczyk. Oczywiście dziewczynki wraz z paniami kibicowały swoim kolegom. Gra w piłkę nożną bardzo podobała się chłopcom. Wszyscy bardzo się starali i słuchali wskazówek trenera.  Mamy nadzieję że wyrosną z nich prawdziwi piłkarze i będą reprezentować Polskę na  Mistrzostwach.

drukuj (Pierwsze mini rozgrywki piłki nożnej na boisku piłkarskim w Przedszkolu Publicznym Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Pruszczu Gdańskim)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E