Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Pruszcz Gdański potęgą w Taekwon-do ITF

W dniu 28 listopada 2015 roku w ZSO nr 1 na hali sportowo-widowiskowej w Pruszczu Gdańskim odbyły się kolejne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w TAEKWON-DO ITF. W zawodach wystartowało 5 klubów:

  •       Gdański Klub Taekwon-do,
  •       Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy,
  •       Klub Sportowy NEPTUN Gdańsk,
  •       Gdyński Klub Sportowy POSEJDON

i gospodarze imprezy Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO. Zawody zgromadziły rekordową ilość 390 zawodników, a klub z Pruszcza Gdańskiego wystawił aż 190 młodych taekwondzistow!

Zgodnie z harmonogramem imprezy po weryfikacji, pierwsza cześć to starty najmłodszych w wieku od 3 do 11 lat w konkurencjach: sprawnościowy Tor Małego Wojownika i technicznej układy. Ta cześć rozpoczęła sie o godzinie 10 uroczystym otwarciem. Imprezę otworzył przedstawiciel Urzędu Miasta Pan Radosław Gucwa. Dobra organizacja i sprawne przeprowadzenie konkurencji kończy cześć dla najmłodszych zgodnie z planem o godzinie 13.

Druga cześć dnia to rywalizacja licencjonowanych zawodników w wieku 12-18 lat w konkurencjach układów, technik specjalnych i walk. Wszystkie pojedynki pełne emocji, zdrowej sportowej rywalizacji i na naprawdę znakomitym poziomie co potwierdza wysokie miejsce pomorskiego taekwon-do w Polsce. Cieszy fakt, że z roku na rok nasza dyscyplina ma coraz więcej pasjonatów.

Na zakończenie zawodów podsumowano klasyfikacje medalowa w której Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO jako gospodarz zdeklasował rywali zajmując pierwsze miejsce zdobywając 130 medali w tym 38 złotych, 30 srebrnych i 62 brązowe.

Pozostałe kluby w klasyfikacji to:

II miejsce Gdański Klub Taekwon-do  27 złotych, 28 srebrnych, 39 brązowych
III miejsce Klub Sportowy TAEKWON Kolbudy
IV miejsce Klub Sportowy NEPTUN Gdańsk
V miejsce Gdyński Klub Sportowy POSEJDON

Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO składa gorące podziękowanie wszystkim mocno zaangażowanym rodzicom, zawodnikom, instruktorom, naszym GRABINIANKOM i pozostałym sympatykom naszego klubu bez których te zawody nie wypadły by tak znamienicie!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E