Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

X Memoriał im. Edwarda Warsińskiego

Już po raz dziesiąty odbędzie się Memoriał E. Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej. W Memoriale, każdorazowo biorą udział najmłodsi adepci piłki nożnej. W tym roku jest to rocznik 2006. Edward  Warsiński był trenerem piłkarskim i wychowawcą młodzieży. Jego praca przynosiła efekty w postaci czołowych miejsc drużyn młodzieżowych MOSiR i JANTAR wśród piłkarskich zespołów Wybrzeża. Z trenerem Michałem Globiszem prowadził młodzieżową reprezentację Pomorza, która w 1996 roku zajęła trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Wacława Kuchara oraz pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Gothia Cup w Szwecji. Wychował wielu znakomitych piłkarzy. Wśród nich 12-krotnego reprezentanta Polski Tomasza Sokołowskiego I, a także I ligowych piłkarzy: Mateusza Bąka, Mariusza Malinowskiego, Sławomira Matuka, Łukasza Palewicza i Janusza Surdykowskiego.

W memoriale weźmie udział 8 drużyn 12 osobowych. Na boisku może uczestniczyć w grze 5 zawodników w tym bramkarz. Mecze trwają po 12 minut. W tym roku o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego powalczą: dwie drużyny MKS CZARNI Pruszcz Gdański, „POLONIA” Gdańsk, „BAŁTYK” Gdynia, AKADEMIA PIŁKARSKA Malbork, „GEDANIA” Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, „GRYF 2006” Tczew. Wyłonieni zostaną także najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz no i oczywiście król strzelców. Wybrani zostaną także najlepsi zawodnicy z każdej drużyny. Rozegrane zostaną konkursy strzałów na bramkę i konkurs żonglerki.

W trakcie turnieju rozegrany zostanie mecz wychowanków i przyjaciół E. Warsińskiego  z oldboyami Lechii Gdańsk.  W trakcie rozgrywek wystąpią również gimnastyczki z klubu sportowego Arabeska,  Cheerleaders Trefl Pomorze - pierwsza sekcja cheerleaderek  na wózkach w Polsce, a także tancerze break dance.  

Memoriał odbędzie się  13 grudnia 2014 r. od godziny 9.00 na hali sportowej ZSO 1 przy ulicy Niemcewicza.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E