Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Miejski Festyn Ekoenergetyczny już w tę sobotę!

W Parku Miejskim podczas Festynu będziemy tańczyć, ćwiczyć, bawić się i uczyć. Ekologicznie, energetycznie i głośno będzie już w tę sobotę 14 września 2019 r., w godzinach od 12:00 do 17:00.

2Yi+GAi9GAy6UhN6srvFxd5ma8zIfjMf8fka9140Bx8NYAAAAASUVORK5CYII=Tego dnia podczas wydarzenia będą nas wspierać: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WiK”, Pruszczańskie Przedsiębiorstwo Ciepłownicze PEC Sp. z o.o., Gminna spółka zajmująca się odbiorem odpadów komunalnych „PURUM”, Centrum Kultury i Sportu - jednostki, których nie trzeba przedstawiać a dzięki którym mamy wodę w kranie, ciepło w domu i czysto a w mieście wesoło. Podczas festynu będziemy mogli bliżej zapoznać się z działalnością prawie każdej z nich.

Firma eventowa ENTERTEAM Events z Gdyni zapewni nam w trzech strefach: ENERGII, WIEDZY i RELAKSU super atrakcje tego dnia. Jakie? Przyjdź i zobacz!

quh1y2g382hcp1AuxlAuxlCrJNBpFXBHQ6ZbRI+CSq9TwK9OkXmv287jfwHgRlj6353MDAAAAABJRU5ErkJggg==Ponadto Partnerzy wydarzenia: TOYOTA CARTER Gdańsk przygotowała coś dla Panów ale i dla Pań – podczas festynu zaprezentuje nam hybrydową Toyotę Corolla. TOYOTA Carter Gdańsk to najstarszy dealer Toyoty na rynku Trójmiejskim. Marka, która jest obecnie największym graczem na rynku w segmencie aut ekologicznych i równocześnie z największą sprzedażą w ostatnim czasie. Elegancka sylwetka auta, aż kusi aby stać się posiadaczem takiego pojazdu.

4 OZE Sp. z o.o. oraz ELAR Pompy ciepła - Fotowoltaika i pompy ciepła są ich pasją, którą dzielą się z klientami w całym województwie pomorskim. Podczas Festynu zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się z tajnikami działania odnawialnych źródeł energii.

 

wCS0+9B8EoI9AAAAABJRU5ErkJggg==Będziemy gościć również Autorską Galerię Sztuki Szary Ganek, właścicielka Szarego Ganka Pani Elena Ulyanova ze sztuką zawita również do nas, promując podczas Festynu swój nowy projekt.

W trakcie całego wydarzenia towarzyszyć nam będzie muzyczna i kulinarna uczta, na którą zapraszamy wszystkich już dziś! Całość wydarzenia relacjonować będzie Północna TV telewizja internetowa, której mottem są słowa: Ty też masz swój głos! Dzięki niej wspomnienia z tego dnia zostaną z nami na długo.

drukuj (Miejski Festyn Ekoenergetyczny już w tę sobotę!)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E