Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Jarmark Bożonarodzeniowy 3-17 grudnia 2017

W tym roku Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim szczególnie uroczyście i bogato otworzy sezon Bożonarodzeniowy. Jarmark Świąteczny, który rozpocznie się już 3 i potrwa aż do 17 grudnia, będzie obfitował w atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Od poniedziałku do piątku w Faktorii będą odbywać się kreatywne świąteczne warsztaty dla grup szkolnych i przedszkolnych, między innymi wykonywanie ozdób choinkowych i zdobienie pierników.

W weekendy zapraszamy do odwiedzania stoisk z rękodziełem i świątecznymi przysmakami od lokalnych rzemieślników. Najmłodsi w tym czasie zostaną wciągnięci w wir zabaw i konkursów przygotowanych przez animatorów.

Wszystkich entuzjastów dobrej kuchni zapraszamy szczególnie serdecznie 10 grudnia do kibicowania w „Konkursie na Najlepsze Pierogi na Pomorzu”. Do konkursu staną Koła Gospodyń Wiejskich z naszego regionu, więc rywalizacja będzie na najwyższym poziomie.

Specjalnym gościem Jarmarku będzie sam Święty Mikołaj, którego będzie można odwiedzić w soboty i niedziele, a przede wszystkim 6 grudnia.

Kulminacją Jarmarku będzie niespodzianka, którą przygotowaliśmy na 17-go grudnia.

Z całą mocą możemy powiedzieć, że tegoroczny Jarmark Świąteczny w Faktorii Handlowej będzie największym tego rodzaju wydarzeniem w okolicy!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E