Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

XI Memoriał im. E. Warsińskiego

W dniu 06.12.2015 r. na hali sportowej przy ZSO 1 w Pruszczu Gdańskim odbędzie się XI Memoriał im. Edwarda Warsińskiego  w Halowej Piłce Nożnej żaków rocznik 2007.

W Memoriale biorą udział zawsze najmłodsi adepci piłki nożnej biorący udział w rozgrywkach. W tym roku będą rywalizowały drużyny: MKS Czarni Pruszcz Gdański, dwie drużyny Bałtyku Gdynia, Football Pro Academy, GKS Kowale, GTS Pruszcz Gdański, Polonia Gdańsk i UKS „Motława” Suchy Dąb. W turnieju weźmie udział 8 drużyn 12 osobowych. Na boisku może uczestniczyć w grze 5 zawodników w tym bramkarz. Mecze trwają po 12 minut. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy gdzie rozegrają mecze każdy z każdym. Następnie odbędą się cztery mecze pomiędzy drużynami, które zajmą w grupach następujące miejsca:

I w grupie A – II w grupie B,

II w grupie A – I w grupie B,

III w grupie A – IV w grupie B,

IV w grupie A – III w grupie B.

Zwycięzcy pierwszych dwóch meczów walczyć będą o I miejsce w XI Memoriale Edwarda Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej rocznika 2007, pokonani o III miejsce. Zwycięzcy dwóch kolejnych meczów rywalizować będą o V miejsce, a pokonani o VII. Zawodnicy będą rywalizować o atrakcyjne nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe, a drużyny puchary. Z pośród wszystkich zawodników zostaną wybrani: najlepszy zawodnik turnieju, najlepszy bramkarz oraz król strzelców. W  przerwach miedzy meczami odbędą się konkursy dla zawodników oraz występy artystyczne. Wystąpią: grupa gimnastyki artystycznej  Arabeska, mistrz Polski w Football Freestyle Łukasz Karaś oraz grupa taneczna break dance. Wychowankowie E. Warsińskigo  rozegrają mecz pokazowy z samorządowcami. 

Edward  Warsiński był trenerem piłkarskim i wychowawcą młodzieży. Jego praca przynosiła efekty w postaci czołowych miejsc drużyn młodzieżowych MOSiR i JANTAR wśród piłkarskich zespołów Wybrzeża. Z trenerem Michałem Globiszem prowadził młodzieżową reprezentację Pomorza, która w 1996 roku zajęła trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Wacława Kuchara oraz pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Gothia Cup w Szwecji. Wychował wielu znakomitych piłkarzy. Wśród nich 12-krotnego reprezentanta Polski Tomasza Sokołowskiego I, a także I ligowych piłkarzy: Mateusza Bąka, Mariusza Malinowskiego, Sławomira Matuka, Łukasza Palewicza i Janusza Surdykowskiego.

Program  XI Memoriału im. E. Warsińskiego

09.00 - mecze w grupach

12.00 - występ grupy Arabeska

12.30 - dalsze mecze w grupach

13.30 - pokaz football Freestyle

13.40 - konkursy

14.00 - mecze o miejsca VII – V

14.30 - mecz pokazowy

15.00 - występ tancerzy braek dance

15.10 - mecze o miejsca III - I

16.00 - uroczyste zakończenie

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E