Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Koncert walentynkowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych na Koncert Walentynkowy. Tym razem spędzimy wieczór przy piosenkach Osieckiej, Grechuty oraz autorskich w wykonaniu Tomasza Steńczyka. Podczas koncertu czynna będzie kawiarenka, gdzie restauracja Piano umożliwi nam zakup kawy bądź herbaty oraz ciastka.

Tomasz Steńczyk – wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny. Artysta o charyzmatycznym głosie i nieprzeciętnej osobowości scenicznej. W latach 2010-2012 zawojował sceny najważniejszych polskich festiwali piosenki poetyckiej, aktorskiej i artystycznej. Doświadczenia sceniczne zaowocowały nagraniem i wydaniem w lutym 2013 albumu zatytułowanego "Myślibitwa", z którego kilka utworów do dziś jest prezentowana na antenach rozgłośni radiowych. Jego dojrzałe kompozycje i charyzmatyczne wykonanie okazały się doskonałym uzupełnieniem mistrzowskiego słowa Sławomira Wolskiego – autora większości teksów do płyty „Myślibitwa”.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E