Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

50 000 zł dotacji dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udziela dofinansowania w ramach programu Wsparcie w ramach dużego bonu. Program skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców prowadzących działalność produkcyjną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Dni Otwarte Projektów Unijnych

W dniach 7-15 września 2013 r. na terenie całego województwa pomorskiego odbędą się „Dni Otwarte Projektów Unijnych” – największy w województwie cykl imprez promujących projekty unijne realizowane na terenie Pomorza.

„Jak pozyskać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej?” – bezpłatne spotkanie informacyjne w Agencji Rozwoju Pomorza, 23 sierpnia br.

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza wszystkich zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej na bezpłatne spotkanie informacyjne pn: "Jak pozyskać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej?"

Umowa na basen podpisana!

Dziś Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel podpisał umowę na budowę krytej pływalni wraz z infrastrukturą techniczno - sportową na terenie Zespołu Szkół Nr 4.

Spotkanie na temat możliwości płynących z Funduszy Europejskich, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza chętnych, a w szczególności osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, do udziału w spotkaniu na temat możliwości płynących z Funduszy Europejskich, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne.

Spotkanie dotyczące możliwości otrzymania wsparcia ze środków unijnych oraz form aktywności dla osób dojrzałych

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego wraz z Regionalnym Punktem Informacyjnym w Gdańsku zapraszają wszystkie osoby powyżej 50 roku życia na spotkanie dotyczące m.in. możliwości otrzymania wsparcia ze środków unijnych oraz form aktywności dla osób dojrzałych.

Fundusze dla kreatywnych na biznes internetowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza drugi w tym roku konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”. Nabór wniosków trwa od 6 maja do 17 maja 2013 roku.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E