Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Uwaga! Utrudnienia w centrum Pruszcza Gdańskiego!

Rusza budowa  ul. Kossaka z włączeniem do ul. Grunwaldzkiej w Pruszczu Gdańskim. Z tego powodu czekają nas poważne utrudnienia w ruchu w centrum miasta.

Od 9 sierpnia 2013 r. w godzinach południowych nastąpi zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Grunwaldzkiej – od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do ul. Raciborskiego. Utrudnienia potrwają do 30.10.2013 r.

Apelujemy, aby kierowcy omijali Pruszcz Gdański obwodnicą Trójmiasta lub korzystali z nowego objazdu centrum miasta, wiodącego obwodnicą Pruszcza Gdańskiego, ul. Podmiejską, Dworcową i Nowowiejskiego i Wojska Polskiego.

Tymczasowa organizacja ruchu

Kierunek: GDAŃSK
Ruch z Tczewa do Gdańska będzie możliwy w dwóch wariantach. Droga główna prowadzić będzie ul. Grunwaldzką, skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego, ul. Wojska Polskiego na odcinku do skrzyżowania z ul. Chopina, fragmentem ul. Chopina na odcinku od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką oraz ul. Grunwaldzką na odcinku od skrzyżowania z ul. Chopina w kierunku Gdańska. Możliwy będzie również przejazd ul. Grunwaldzką, która na czas przebudowy będzie jednokierunkowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Raciborskiego.

Kierunek: TCZEW
Ruch z Gdańska do Tczewa będzie się odbywał ul. Wojska Polskiego. Przy wjeździe do miasta ruch zostanie skierowany w ul. Raciborskiego, a następnie ul. Wojska Polskiego, która za centrum miasta łączy się z ul. Grunwaldzką.

Objazd w obu kierunkach (do Tczewa i do Gdańska) możliwy będzie także ulicami Przemysłową, Podmiejską, Dworcową i Nowowiejskiego.

Ulica Grunwaldzka (na odcinku od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z ul. Raciborskiego), ulica Raciborskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego), ulica Wojska Polskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Raciborskiego do skrzyżowania z ul. Chopina) i ulica Chopina (na odcinku od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką) tworzyć będą układ w kształcie wydłużonego ronda, po którym ruch będzie się odbywał jak na zwykłym rondzie.

W centrum i na krańcach miasta pojawi się oznakowanie informujące o utrudnieniach.

  • Schemat objazdu
    Schemat objazdu

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E