Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na I semestr roku szkolnego 2017/2018:

1. Uczniowie szkół gimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Bilicka Aleksandra,
  2. Bodnar Magdalena,
  3. Bronowski Jakub,
  4. Bryła Filip,
  5. Buczek Justyna,
  6. Chojnowska Róża,
  7. Drąg Marta,
  8. Gardzielewska Kornelia,
  9. Golińska Ksenia,
  10. Grzona Jakub,
  11. Gwizdowski Mikołaj,
  12. Idźkowska Patrycja,
  13. Janzer Aleksandra,
  14. Krawisz Bartłomiej,
  15. Kruk Dominika,
  16. Krzyżostanek Mateusz,
  17. Lewandowska Weronika,
  18. Marcinkowski Piotr,
  19. Matejuk Weronika,
  20. Michalski Kacper,
  21. Moskwa Jakub,
  22. Niciejewski Karol,
  23. Niedziela Konrad,
  24. Nowaczyk Patrycja,
  25. Obernikowicz Konrad,
  26. Olendzka Zuzanna,
  27. Ortman Filip,
  28. Przybysz Zofia,
  29. Reszka Adrian,
  30. Rochowicz Karolina,
  31. Romaniecka Nadia,
  32. Rudaś Zuzanna,
  33. Rutkowska Agata,
  34. Rutkowski Paweł,
  35. Rybarczyk Maciej,
  36. Rychert Karolina,
  37. Sapieja Bartłomiej,
  38. Siejka Patrycja,
  39. Skoczylas Wiktoria,
  40. Smeja Maciej,
  41. Solecka Ewa,
  42. Stanisławska Kaja,
  43. Stęsicki Maciej,
  44. Sychta Magdalena,
  45. Symonowicz Karol,
  46. Ślozowski Jeremi,
  47. Ślusarz Konrad,
  48. Wiącek Martyna,
  49. Wisłocka Julia,
  50. Włodarczyk Anna,
  51. Wołek Weronika,
  52. Zacharzewski Michał,
  53. Zduńczyk Tomasz,
  54. Zielińska Zofia
  55. Zwoliński Bartosz;

2. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za wyniki w nauce):

  1. Borsuk Adam,
  2. Brzozowska Paulina,
  3. Durawa Piotr,
  4. Chojnowski Szczepan,
  5. Filipczuk Wojciech,
  6. Goździak Natalia,
  7. Grubba Jan,
  8. Kasprzyk Martyna,
  9. Leszek Oliwia,
  10. Łangowska Patrycja,
  11. Łepkowski Krzysztof,
  12. Nowak Klaudia,
  13. Patalon Julia,
  14. Patyk Julia,
  15. Rakowska Zofia,
  16. Robaczewski Jakub,
  17. Rogowska Monika,
  18. Rudaś Marta,
  19. Rybak Olga,
  20. Solska Klaudia,
  21. Szafrański Krzysztof,
  22. Szarmowska Joanna,
  23. Śliwa Anna;

3. Uczniowie szkół gimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Bednarek Weronika,
  2. Birunt Jakub,
  3. Borsuk Aleksandra,
  4. Brylowski Bartosz,
  5. Bugajewski Hubert,
  6. Cichoń Martyna,
  7. Domel Kinga,
  8. Gebert Daria,
  9. Kaliński Jan,
  10. Kania Antoni,
  11. Kornacka Weronika,
  12. Kuczmańska Patrycja,
  13. Moskwa Maciej,
  14. Pachulczak Agnieszka,
  15. Panasewicz Wiktoria,
  16. Pułkotycka Karolina,
  17. Stangel Patryk,
  18. Sztejter Jakub,
  19. Żurawska Nikola;

4. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (za osiągnięcia sportowe):

  1. Czerwiński Przemysław,
  2. Kraska Weronika,
  3. Ławniczak Aleksandra,
  4. Nankiewicz Aleksandra,
  5. Radecka Michalina,
  6. Szadkowska Aleksandra,
  7. Śliwiński Paweł.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się 8 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański, przy ul. Grunwaldzkiej 20.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E