Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Stypendia Burmistrza przyznane

Przedstawiamy listę osób, którym Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel przyznał stypendia finansowane z Funduszu Burmistrza w ramach lokalnego programu wspierania edukacji w formie stypendiów za wybitne wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe dla uczniów będących stałymi mieszkańcami Pruszcza Gdańskiego na I semestr roku szkolnego 2016/2017.

1. Uczniowie szkół gimnazjalnych:

  1. Aniołkowska Sandra,
  2. Bednarz Maria,
  3. Bilicka Aleksandra,
  4. Borkowski Bartosz,
  5. Buczek Justyna,
  6. Bugaryn Julia,
  7. Drąg Marta,
  8. Filipczuk Wojciech,
  9. Gwizdowski Mikołaj,
  10. Hasiuk Karolina,
  11. Hebda Sandra,
  12. Idźkowska Patrycja,
  13. Kacprzak Sandra,
  14. Kasak Miłosz,
  15. Kułaga Dominika,
  16. Łangowska Julia,
  17. Madejski Artur,
  18. Marcinkowski Piotr,
  19. Miryn Paulina,
  20. Modrzyńska Julia,
  21. Nałęcz Joanna,
  22. Niciejewski Karol,
  23. Nowaczyk Martyna,
  24. Obernikowicz Konrad,
  25. Olendzka Zuzanna,
  26. Ortman Filip,
  27. Przybysz Zofia,
  28. Pyc Karolina,
  29. Reszka Adrian,
  30. Rakowska Zofia,
  31. Robaczewski Jakub,
  32. Rochowicz Karolina,
  33. Rudaś Zuzanna,
  34. Rutkowska Agata,
  35. Rutkowski Paweł,
  36. Rychert Karolina,
  37. Skoczylas Alicja,
  38. Skoczylas Wiktoria,
  39. Smeja Maciej,
  40. Stochowicz Agata,
  41. Śliwa Anna,
  42. Ślusarz Konrad,
  43. Wierzbicka Agnieszka,
  44. Włodarczyk Anna,
  45. Wołek Weronika,
  46. Zwoliński Paweł,
  47. Artichowicz Wiktoria,
  48. Begger Martyna,
  49. Borsuk Aleksandra,
  50. Bugajewski Hubert,
  51. Cichoń Martyna,
  52. Długozima Michał,
  53. Domel Kinga,
  54. Dunajski Aleksander,
  55. Kaliński Jan,
  56. Kania Antoni,
  57. Kraska Weronika,
  58. Kuczmańska Patrycja,
  59. Lewandowski Dawid,
  60. Pachulczak Agnieszka,
  61. Panasewicz Wiktoria,
  62. Parada Olaf,
  63. Schulte-Noelle Julia,
  64. Siemko Natalia,
  65. Śliwiński Paweł,
  66. Tyburski Paweł,
  67. Zielińska Wiktoria,
  68. Zwerchowska Małgorzata,
  69. Żurawska Nikola;

2. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Bażak Maciej,
  2. Bobrowski Wojciech,
  3. Borsuk Adam,
  4. Czaja Patrycja,
  5. Durawa Piotr,
  6. Gebler Szymon,
  7. Goździak Natalia,
  8. Grubba Jan,
  9. Janczewska Aleksandra,
  10. Kasak Szymon,
  11. Kasprzyk Martyna,
  12. Kruk Justyna,
  13. Kurt Urszula,
  14. Łangowska Patrycja,
  15. Łepkowski Krzysztof,
  16. Niedziela Barbara,
  17. Nowak Klaudia,
  18. Orzechowska Karolina,
  19. Patalon Julia,
  20. Patyk Julia,
  21. Poterska Karolina,
  22. Richert Piotr,
  23. Radecka Michalina,
  24. Rudaś Marta,
  25. Rybak Olga,
  26. Sarnowski Michał,
  27. Sieniawska Dominika,
  28. Solska Klaudia,
  29. Szafrański Krzysztof,
  30. Sledz Paweł,
  31. Urbaniak Dominika
  32. Czerwiński Przemysław,
  33. Karnath Jakub,
  34. Kuba Patrycja,
  35. Ławicki Kacper,
  36. Ławniczak Aleksandra,
  37. Szadkowska Aleksandra,
  38. Śledziewski Roland,
  39. Śliwińska Agnieszka,
  40. Tchórzewski Cezary.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbędzie się
2 listopada 2016 r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim !!!

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E