Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Spotkanie informacyjne

Dofinansowanie projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) - spotkanie informacyjne, 17 grudnia 2013 r.

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza mikro, małe i średnie firmy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Spotkanie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza 17 grudnia 2013 r. o godz. 9.00.

W najbliższym czasie ruszy II edycja ogólnopolskiego konkursu na wdrożenie działań CSR w ramach projektu pn. „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Firmy z sektora MSP mogą ubiegać się nawet o 100 tys. pln bezzwrotnej pomocy na wdrażanie projektów CSR podnoszących konkurencyjność w następujących obszarach:

Obszar 1. Środowisko naturalne –  działania skierowane na ochronę środowiska i inwestycje minimalizujące wpływ działań przedsiębiorstw na środowisko,
Obszar 2. Relacje z personelem – wszelkie działania związane z zaangażowaniem w kwestie pracownicze,
Obszar 3. Zaangażowanie społeczne – działania przedsiębiorstw na rzecz rozwoju współpracy z otoczeniem, w którym funkcjonują i na które oddziałują.

Na spotkaniu ekspert z Departamentu Programów Pilotażowych w PARP zaprezentuje zasady udziału w nowym konkursie, a doradcy CSR z Agencji Rozwoju Pomorza przedstawią ofertę współpracy dla firm w kontekście wdrażania działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: katarzyna.kaparska@arp.gda.pl lub anna.bochynska@arp.gda.pl lub faksem pod nr 58 301 13 41.

Udział w spotkaniu potwierdzony zostanie zwrotną wiadomością e-mail. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku 13 grudnia 2013 r. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o Społecznej odpowiedzialności Biznesu na stronie internetowej Agencji Rozwoju Pomorza http://www.arp.gda.pl/895,doradztwo-csr.html oraz stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości www.csr.parp.gov.pl

Do pobrania:

 

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E