Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Ogłoszenie/ Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Stawy” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z uwagi na działania prewencyjne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, w związku z którymi Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim będzie zamknięty dla interesantów, informuję, że zapowiadane w dniach 19 marca 2020 r. – 09 kwietnia 2020 r. wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Stawy” - obejmującego obszar położony w południowo zachodniej części miasta ograniczony od zachodu granicą administracyjną miasta, od północy Kanałem Raduni, od południa ul. Zastawną wraz z prognozą oddziaływania na środowisko zostało odwołane i przesunięte na późniejszy termin.

Jednocześnie odwołana zostaje dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu, która miała się odbyć w dniu 06 kwietnia 2020 r.

 

 

drukuj (Ogłoszenie/ Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszcz Gdański „Stawy” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E