Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Lista zadań zatwierdzonych przez Komisję

Szanowni Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego,

Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta Pruszcz Gdański w dniu 17 czerwca 2019 r. zakończyła weryfikację wniosków zgłoszonych  do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

Na 15 złożonych wniosków Komisja  pozytywnie zaopiniowała  12 wniosków, a 3 wnioski zaopiniowała negatywnie. Łączna oszacowana przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego kwota proponowanych zadań, które zostaną skierowane pod głosowanie mieszkańców opiewa na kwotę 1 458 000 zł. Natomiast kwota zarezerwowana w budżecie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański na rok 2020 wynosi 600 000 zł.

Wszystkie zgłoszone wnioski, które zostały zatwierdzone przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta Pruszcz Gdański są opublikowane na stronie internetowej urzędu w zakładce „Mieszkaniec/Budżet Obywatelski 2020/Lista zadań zweryfikowanych i zatwierdzonych” z podaniem uzasadnienia w przypadku negatywnego zaopiniowania zgłoszonego projektu.

W okresie od dnia 19 do 31 sierpnia 2019 r. uruchomione zostanie forum dyskusyjne dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego na którym będą mogli wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi na temat zgłoszonych projektów.

Podobnie jak w roku ubiegłym, dotrze do Państwa również broszura informacyjna, zawierająca listę zatwierdzonych zadań wraz z opisami projektów oraz wzór karty do głosowania.

Dziękując wszystkim Pruszczanom za zaangażowanie przy pracach nad tworzeniem Budżetu Obywatelskiego na rok 2020, serdecznie zapraszam do czynnego udziału w kolejnych etapach jego tworzenia.

 

                                                                                                                   /-/ Burmistrz Pruszcza Gdańskiego

                                                                                                                                    Janusz Wróbel

Pruszcz Gdański, dnia 24 czerwca 2019 r.

drukuj (Lista zadań zatwierdzonych przez Komisję)

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E