Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Jesteśmy dla Was

Wyszukiwarka

Aktualności

Ze względu na planowane roboty bitumiczne od dnia 16.04. do 19.04.2019 r. prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ul. Słowackiego. Nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z posesji przylegających ul. Słowackiego, dlatego samochody prosimy pozostawić poza terenem budowy.

-

Informujemy, że w związku ze świętami przypadającymi w poniedziałek 22 kwietnia 2019 r., w środę 1 maja 2019 r. i w piątek 3 maja 2019 r., w pierwszych dniach po świętach mogą nastąpić przesunięcia w terminach odbioru odpadów ulegających biodegradacji i suchych.

-

Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuje, że w dniach 23 kwietnia - 10 maja 2019 r. planuje budowę wyniesionego przejścia dla pieszych przez ul. Tysiąclecia w Pruszczu Gdańskim, zlokalizowanego w okolicy Szkoły Podstawowej nr 2, przy ul. Tysiąclecia 5.

-

Dyrektorzy szkół: ZSO nr 1, SP nr 2 oraz SP nr 4 poinformowali, że obecni są wszyscy członkowie zespołów nadzorujących egzaminy gimnazjalne. Egzaminy właśnie trwają.

Komunikat w sprawie egzaminów gimnazjalnych

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na organizowanie czasu wolnego dla osób uzależnionych i zagrożonych uzależnieniami oraz członków ich rodzin w celu utrzymania abstynencji i przeciwdziałaniu patologiom społecznym oraz na działania profilaktyczne, edukacyjne w zakresie zdrowia i jego ochrony, promocja zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów, skierowane do mieszkańców miasta Pruszcza Gdańskiego.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr inż. Andrzeja Gajosa, byłego Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański.

Ostatnie pożegnanie

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E