Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Jesteśmy dla Was

Wyszukiwarka

Aktualności

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego z zakresu Działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.

-

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki koszykowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 4  o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2016 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki siatkowej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 3  o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2016 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju rugby na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 2  o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2016 r.

„Wspieranie działalności klubów sportowych, realizujących zadania na rzecz rozwoju piłki nożnej na terenie Miasta Pruszcz Gdański w roku 2019”.

Ogłoszenie nr 1 o otwartym konkursie projektów z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Miasta Pruszcz Gdański w 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że dnia 24 grudnia 2018 roku (poniedziałek) Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim czynny będzie w godzinach 7.30 do 15.30. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy!

-

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E