Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Zakończenie etapu składania propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2020

Szanowni Mieszkańcy,

30 kwietnia 2019 r. zakończył się etap składania przez mieszkańców Pruszcza Gdańskiego propozycji zadań do budżetu obywatelskiego na rok 2020. W bieżącej edycji budżetu obywatelskiego wartość proponowanych zadań nie mogła przekraczać 150 000 zł.

W okresie od dnia 1 do 30 kwietnia  br.  mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego złożyli 15 wniosków.  Zgodnie z harmonogramem konsultacji, kolejnym krokiem jest procedura wstępnej weryfikacji otrzymanych wniosków pod względem formalnym. Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego na posiedzeniu w dniu 8 maja br., dokonała wstępnej oceny formalnej zgłoszonych projektów i skierowała je do właściwych merytorycznie komórek organizacyjnych Urzędu Miasta, w celu dokonania analizy wykonalności zgłoszonych zadań.

Lista zgłoszonych i zakwalifikowanych pod względem formalnym wniosków będzie dostępna od dnia 10 maja br. na stronie internetowej urzędu w zakładce „Mieszkaniec /Budżet obywatelski / Budżet obywatelski 2020 / Lista zgłoszonych wniosków”.

Link: Lista zgłoszonych wniosków

Opublikowanie propozycji listy zadań zweryfikowanych i zatwierdzonych przez Komisję ds. Budżetu Obywatelskiego nastąpi zgodnie z harmonogramem  w I dekadzie lipca 2019 r.

Serdecznie dziękuję  wszystkim mieszkańcom naszego miasta za udział w pierwszym etapie prac nad budżetem obywatelskim na rok 2020, w szczególności tym, którzy od kilku lat angażują się w prace nad jego tworzeniem i realizacją.

Zachęcam wszystkich mieszkańców do udziału w dalszych etapach wspólnego tworzenia budżetu obywatelskiego na rok 2020, który stanowi ważny aspekt społeczny życia naszego mieście.

           

                                                                                                                   Burmistrz Pruszcza Gdańskiego

                                                                                                                            /-/    Janusz Wróbel

Pruszcz Gdański, dnia 10 maja 2019 r.

drukuj (Zakończenie etapu składania propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2020)

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyProjekty finansowane ze środków Unii EuropejskiejWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E