Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW >> 1 - 30 kwietnia 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Zasady zgłaszania projektów

1. Propozycję projektu do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego może zgłosić:
1) każdy mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego,
2) w przypadku osób w wieku poniżej 16 roku życia, które składają wniosek wymagane jest dołączenie zgody rodzica / opiekuna prawnego na udział osoby małoletniej w procesie budżetu obywatelskiego,
3) organizacja pozarządowa, której siedziba, siedziba oddziału lub realizacja zadań publicznych odbywa się na terenie Miasta Pruszcz Gdański na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

2. Zgłaszanie projektów do realizacji zadań w ramach budżetu obywatelskiego odbywać się będzie poprzez wypełnienie i złożenie formularza, dostępnego na stronie internetowej miasta www.pruszcz-gdanski.pl, w Biurze Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz w punkcie informacyjnym na parterze siedziby Urzędu Miasta lub poprzez bezpośrednie wypełnienie on-line stosownego formularza elektronicznego.

3. Każdy wniosek musi być poparty przez co najmniej 15 mieszkańców Pruszcza Gdańskiego.

4. Wypełnione w wersji papierowej formularze projektów wraz z dołączoną listą osób popierających daną propozycję należy składać w Biurze Rady Miasta Pruszcz Gdański i sekretariacie lub przesłać (po zeskanowaniu) w wersji elektronicznej na adres: budzetobywatelski@pruszcz-gdanski.pl.

5. W przypadku wypełniania formularza zgłoszeniowego on-line należy dodać załącznik z zeskanowaną listą podpisów 15 mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, popierających daną propozycję.

6. Każdy uprawniony mieszkaniec miasta Pruszcza Gdańskiego może poprzeć więcej niż jedną propozycję zadania zgłoszonego do budżetu obywatelskiego.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E