Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego w sprawie okręgów wyborczych, ich granicach i numerach oraz liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym dla wyboru Rady Miasta Pruszcz Gdański w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmiku Województwa Pomorskiego, Rady Powiatu Gdańskiego, Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarzy Wyborczych w Gdańsku o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz w wyborach na wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarzy Wyborczych w Gdańsku I i II o sposobie zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

Komunikat Komisarza Wyborczego w Gdańsku I w sprawie terminu zgłaszania przez pełnomocników komitetów wyborczych kandydatów do terytorialnych komisji wyborczych (wojewódzkiej, powiatowej, miejskich, gminnych)

Obwieszczenie Marszałka Województwa Pomorskiego z dnia 21 sierpnia 2018 r. w sprawie okręgów wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz wyznaczonej siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w wyborach do Sejmiku Województwa Pomorskiego w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Wojewody Pomorskiego w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych na obszarze województwa pomorskiego do Sejmiku Województwa Pomorskiego, rad powiatów oraz rad gmin na kadencję 2018-2023

Obwieszczenie Starosty Powiatu Gdańskiego z dnia 24 sierpnia 2018 r. w sprawie okręgów wyborczych dla wyboru Rady Powiatu Gdańskiego w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Gdańsku I z dnia 20 sierpnia 2018 r. w sprawie liczby mieszkańców miast i gmin według stanu na dzień 31 grudnia 2017 r. w poszczególnych gminach według właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Gdańsku I

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 17 sierpnia 2018 r. w sprawie wyznaczenia miejsc na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich uprawnionych komitetów wyborczych, w związku z wyborami do Sejmiku Województwa Pomorskiego, Rady Powiatu Gdańskiego, Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, zarządzonymi na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 17 sierpnia 2018 r. w sprawie okręgów wyborczych, ich granicach i numerach oraz o liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym dla wyboru rady Miasta Pruszcz Gdański w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Gdańsku II w sprawie terminu i trybu zgłaszania kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i rezydentów miast, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Gdańsku II o miejscu, dniach i godzinach składania zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego dla zgłaszania kandydatów w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i rezydentów miast, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E