Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Wkrótce rozpoczęcie składania wniosków w V edycji Budżetu Obywatelskiego 2019

Szanowni mieszkańcy,

serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców miasta Pruszcza Gdańskiego do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Zgodnie z harmonogramem, w okresie od 3 do 27 kwietnia 2018 r. mieszkańcy będą mogli składać projekty w jego V edycji.

Tak jak w poprzednich edycjach wnioski można składać poprzez formularz on-line dostępny w okresie od 3 do 27 kwietnia br. na stronie internetowej miasta lub w wersji papierowej, pobierając formularz ze strony internetowej (zakładka „Zgłoś projekt”), z punktu informacyjnego na parterze siedziby Urzędu Miasta lub Biura Rady Miasta bądź sekretariatu Urzędu Miasta na I piętrze budynku.

W ramach V edycji będą mogły być zgłaszane zadania o wartości jednostkowej nieprzekraczającej kwoty 150 000 zł, mieszczące się w kompetencji gminy, które są możliwe do realizacji w trakcie jednego roku budżetowego, z wyjątkiem projektów wymagających wydania pozwolenia na budowę, które są możliwe do realizacji w okresie dwóch lat tj. 2019-2020. Dopuszczono także możliwość składania wniosków dotyczących inwestycji realizowanych na ogólnodostępnym terenie, przyległym do budynków szkół i placówek oświatowych. W przypadku zadań, które wymagają lokalizacji na określonym terenie, musi on stanowić mienie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański, nieobciążone na rzecz osób trzecich.

Składając wniosek należy pamiętać, aby  każdy projekt był poparty przez co najmniej 15 mieszkańców Pruszcza Gdańskiego, którzy ukończyli 16 rok życia.

Każdy uprawniony mieszkaniec naszego miasta może poprzeć więcej niż jedną propozycję zadania zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego.

Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego miasta do czynnego uczestnictwa w procesie współtworzenia Budżetu Obywatelskiego na rok 2019.                                    

                                                                                                                                                          BURMISTRZ

                                                                                                                                                     /-/ Janusz Wróbel

Pruszcz Gdański, dnia 26 marca 2018 r.

drukuj (Wkrótce rozpoczęcie składania wniosków w V edycji Budżetu Obywatelskiego 2019)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E