Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Kontakt w sprawie projektu ZIT-I

Doradca ds. poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy
Emilia Ludwiczak
tel. kom. 603 930 403
e-mail: ludwiczak@pruszcz-gdanski.pl

Dyżur doradcy:
czwartki w godz. 10.00-15.00
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
ul. Grunwaldzka 20
83-000 Pruszcz Gdański

Kontakty w Gdańskim Urzędzie Pracy

Obszar działania

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

 Doradca ds. poradnictwa
 zawodowego i pośrednictwa
 pracy (Pruszcz Gdański)

 Emilia Ludwiczak

 603 930 403

 ludwiczak@pruszcz-gdanski.pl

 Zgłaszanie ofert pracy, obsługa
 pracodawców, targi pracy, giełdy
 pracy, udział w wydarzeniach

 Joanna Dzięgiel-Guz
 Dorota Łosińska
 Ewa Małyszko
 Aleksandra Wicher

 58 732 52 46
 58 732 52 34
 58 732 53 46
 58 732 52 69

 joanna.dziegiel@gup.gdansk.pl
 dorota.losinska@gup.gdansk.pl
 ewa.malyszko@gup.gdansk.pl
 aleksandra.wicher@gup.gdansk.pl

 Trójstronne umowy szkoleniowe,
 bon szkoleniowy

 Anna Kopyść
 Kamila Stępień

 58 732 52 57
 58 732 52 81

 anna.kopysc@gup.gdansk.pl
 kamila.stepien@gup.gdansk.pl

 Krajowy Fundusz Szkoleniowy

 Elżbieta Płóciennik
 Aleksandra Pankiewicz
 Ewelina Jawor

 58 732 53 64
 58 732 53 16
 58 732 53 73

 elzbieta.plociennik@gup.gdansk.pl
 aleksandra.pankiewicz@gup.gdansk.pl
 ewelina.jawor@gup.gdansk.pl

 Refundacja kosztów
 wyposażenia, grant o
 telepracę

 Monika Kornacka
 Aneta Grzyb

 58 732 53 63

 monika.kornacka@gup.gdansk.pl
 aneta.grzyb@gup.gdansk.pl

 Świadczenia aktywizacyjne,
 refundacja części
 wynagrodzenia, nagród i
 składek ZUS dla osób do 30 r.ż.

 Katarzyna Kobiela
 Marzena Niemiec
 Wioletta Kruszyńska

 58 732 53 26
 58 732 52 47
 58 732 53 74

 katarzyna.kobiela@gup.gdansk.pl
 marzena.niemiec@gup.gdansk.pl
 wioletta.kruszynska@gup.gdansk.pl

 Dofinansowanie do 
 wynagrodzenia osób pow. 50 r.ż.
 Prace Interwencyjne

 Aleksandra Kitowska
 Kamila Rosińska

 58 732 52 49
 58 732 52 55

 aleksandra.kitowska@gup.gdansk.pl
 kamila.rosinska@gup.gdansk.pl

 Staże, bon stażowy

 Alicja Behling
 Katarzyna Mielewczyk
 Grażyna Sitarz
 Małgorzata Wronka

 58 732 53 33
 58 732 53 11
 58 732 53 00
 58 732 52 91

 alicja.behling@gup.gdansk.pl  
 katarzyna.mielewczyk@gup.gdansk.pl

 grazyna.sitarz@gup.gdansk.pl
 malgorzata.wronka@gup.gdansk.pl

 Bon zatrudnieniowy

 Agnieszka Lemme
 Babińska

 58 732 52 59

 agnieszka.lemme@gup.gdansk.pl

 Pożyczka z BGK

 Szymon Grych

 58 732 53 34

 szymon.grych@gup.gdansk.pl

drukujdrukuj

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

http://pruszcz-gdanski.pl
http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E