Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Inwestuję w Pruszczu

Wyszukiwarka

Aktualności

Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuje, że w związku z poważnym uszkodzeniem konstrukcji nośnej, kładka piesza nad rzeką Radunią w przedłużeniu ul. Mickiewicza z dniem 29 października 2018 r. zostaje zamknięta do czasu usunięcia awarii.

Zamknęcie kładki w przedłużeniu ul. Mickiewicza

W związku z przebudową ulicy Dąbrowskiego informujemy, że zamknięto skrzyżowanie ul. Gałczyńskiego z ul. Dąbrowskiego na okres 1 tygodnia tj. od 25 do 31 października 2018 roku.

Zamknięto skrzyżowanie ul. Gałczyńskiego z ul. Dąbrowskiego

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z miasta Pruszcz Gdański na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Spotkanie informacyjne pt. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej pn.: „Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie osób od 55 roku życia w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański w latach 2018 – 2020”, realizowanego w roku 2018.

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

Konsultacje społeczne z interesariuszami w sprawie wykonania dokumentacji przedprojektowej dla projektu: „Zwiększenie przepustowości ciągu Tczew – Gdynia wraz z dobudową odcinków nowych torów szlakowych oraz przebudową stacji Zajączkowo Tczewskie”.

-

2018.06.28Zapytanie ofertowe

Gmina Miejska Pruszcz Gdański składa zapytanie ofertowe o cenę sprawowania Nadzoru Inwestorskiego nad następującym zadaniem: Przebudowa ul. Lotniczej w Pruszczu Gdańskim.

-

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E