Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Tytuł

Inwestuję w Pruszczu

Wyszukiwarka

Aktualności

Ze względu na planowane roboty bitumiczne od dnia 16.04. do 19.04.2019 r. prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ul. Słowackiego. Nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z posesji przylegających ul. Słowackiego, dlatego samochody prosimy pozostawić poza terenem budowy.

-

Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuje, że w dniach 23 kwietnia - 10 maja 2019 r. planuje budowę wyniesionego przejścia dla pieszych przez ul. Tysiąclecia w Pruszczu Gdańskim, zlokalizowanego w okolicy Szkoły Podstawowej nr 2, przy ul. Tysiąclecia 5.

-

Konsultacje społeczne budowy / przebudowy układu drogowego fragmentu ul. Kowalskiej na odcinku od ul. Komunalnej do ul. Bednarskiej oraz tymczasowe utwardzenie płytami drogowymi fragmentu ul. Bednarskiej od ul. Kowalskiej do ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim.

Konsultacje społeczne budowy / przebudowy układu drogowego fragmentu ul. Kowalskiej oraz tymczasowe utwardzenie płytami drogowymi fragmentu ul. Bednarskiej

2019.03.19Informacja

Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuje, że z dniem 20 marca 2019 r. rozpoczną się prace związane z przebudową parkingu przy ul. Dworcowej w Pruszczu Gdańskim.

Informacja

Zarząd Dróg Wojewódzkich zawiadamia, że w wyniku zaistnienia nieprzewidzianych warunków gruntowo-wodnych na odcinku B (Kleszczewo - dwa miejsca), C (Gołębiewo Wielkie) i D (Siwiałka - dwa miejsca), wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 222 na odcinku Gdańsk - Starograd Gdaski

Przedstawiciele biznesu, władz samorządowych i wojewódzkich oraz reprezentanci pruszczańskich organizacji gospodarczych po raz kolejny spotkali się w Pruszczu Gdańskim, żeby podsumować miniony rok i zapoznać się z inwestycyjnymi planami miasta na następnych 12 miesięcy.

-

Treść strony

Strona w konstrukcji

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E