Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017

Szanowni Mieszkańcy,

Serdecznie zachęcam wszystkich pruszczan do udziału w głosowaniu na propozycje zadań Budżetu Obywatelskiego na rok 2017, które rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 12 września 2016 r.

Głosować będzie można internetowo poprzez udostępniony w dniach głosowania elektroniczny formularz lub tradycyjnie do urny, znajdującej się w holu Urzędu Miasta w godzinach od 7.30 do 20.00.

Na portierni Urzędu Miasta można pobrać karty do głosowania. Będą one także dostępne w postaci elektronicznej na stronie internetowej miasta w zakładce Mieszkaniec / Budżet obywatelski / Budżet obywatelski 2017 / Głosowanie. Jeżeli otrzymaliście Państwo kartę pocztą do domu, można ją również powielić. W przypadku nieotrzymania karty i broszury informacyjnej  pocztą  istnieje możliwość ich otrzymania w Urzędzie Miasta.

Szczegółowe informacje na temat głosowania wraz z formularzem online, kartą do głosowania i broszurą informacyjną znajdują się na stronie http://www.pruszcz-gdanski.pl/718,glosowanie.html

Przypominam, że każdy mieszkaniec, który ukończył w dniu głosowania 16 lat, może oddać swój głos na projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Pruszcz Gdański. W głosowaniu – tradycyjnym i internetowym - ważny jest PESEL i czytelne imię oraz nazwisko. Powtarzający się PESEL to nieważny głos.

Pamiętajmy:

  • Głosujemy jeden raz wypełniając kartę na zadania o wartości jednostkowej do 100 000 zł do budżetu obywatelskiego na 2017 rok.
  • Na karcie do głosowania możemy wybrać do pięciu zadań, przyznając im punkty z 5-stopniowej skali (od 1 do 5 punktów).
  • Głosowanie trwa od 12 do 26 września br. W przypadku wysyłki kart pocztą liczy się data stempla pocztowego.

Wyniki głosowania znane będą do 16 października br.

Jednocześnie dziękuję za udział mieszkańców w zakończonym 31 sierpnia internetowym forum dyskusyjnym. Mam nadzieję, że wspólna dyskusja mieszkańców nad projektami do Budżetu Obywatelskiego wspomoże świadome  dokonanie wyborów spośród proponowanej listy zadań.

                                Burmistrz

                             Janusz Wróbel

Pruszcz Gdański, dnia 8 września 2016 r.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E