Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Sprawozdanie/Informacja o przebiegu i wynikach konsultacji społecznych

Sprawozdanie/Informacja o przebiegu i wynikach konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miasta Pruszcz Gdański w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków położonych na terenie administracyjnym Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański.

Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne budowy / przebudowy układu drogowego fragmentu ul. Kowalskiej na odcinku od ul. Komunalnej do ul. Bednarskiej oraz tymczasowe utwardzenie płytami drogowymi fragmentu ul. Bednarskiej od ul. Kowalskiej do ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim.

Konsultacje społeczne

Informacja dotyczy przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami w zakresie projektu chodnika wzdłuż ul. Mikołaja Reja na odcinku od ul. Sobieskiego do ul. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim.

Konsultacje społeczne

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego informuje, że w dniu 6 października 2017 roku w godzinach 15-17 w Sali nr 1 Urzędu Miasta przy ul. Grunwaldzkiej 20, odbędą się konsultacje społeczne.

Konsultacje społeczne

Urząd Miasta Pruszcz Gdański informuje, że dnia 04.10.2017 r. (środa), od godz. 15:00 do godz. 17:00, w pokoju nr 35 i 33 odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektów.

Konsultacje społeczne

Gmina Miejska Pruszcz Gdański zaprasza mieszkańców miasta na konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 12 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta Pruszcz Gdański, przy ul. Grunwaldzkiej 20.

Konsultacje społeczne

Gmina Miejska Pruszcz Gdański ogłasza konsultacje społeczne w sprawie budowy ul. Lotniczej na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawskich w Pruszczu Gdańskim.

Ogłoszenie

Zgodnie z art. 19 ust. 5 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Burmistrz Pruszcza Gdańskiego przekazuje do konsultacji społecznych na okres 21 dni: Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański na lata 2016-2030.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie utworzenia Rady Seniorów Miasta Pruszcz Gdański oraz nadania jej statutu

Zapoznaj się z treścią ogłoszenia

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E