Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Komunikat Krajowego Biura Wyborczego dotyczący bezpośrednich linków do multimedialnych komunikatów informacyjnych Państwowej Komisji Wyborczej

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej

Okręgowa Komisja Wyborcza w Gdańsku przypomina, iż w dniu 25 października br. nastąpi zmiana czasu na "zimowy" (zmiana wskazań zegara z godziny 3.00 na godzinę 2.00).

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Komunikat dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego w sprawie sporządzenia spisu wyborców do udziału w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Terminy posiedzeń / szkoleń Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej w Gdańsku z dnia 8 września 2015 r. w sprawie terytorialnego zasięgu, składu, siedziby i dyżurów Komisji oraz przyjmowania przez Okręgową Komisję Wyborczą w Gdańsku zgłoszeń list kandydatów na posłów i kandydatów na senatorów

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 4 września 2015 r. w sprawie obwodów głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 14 sierpnia 2015 r. w sprawie wyznaczenia miejsc na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich uprawnionych komitetów wyborczych, w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 25 października 2015 r.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E