Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Informacja

Informuję, że w dniu 6 września 2015 r. Obwodowe Komisje ds. Referendum od nr 1 do nr 16 w Pruszczu Gdańskim rozpoczną pracę o godzinie 5:00.   

Komunikat dla mieszkańców

Od dnia 17 sierpnia 2015 r. do dnia 31 sierpnia 2015 r.  w Urzędzie  Miasta  Pruszcz Gdański w godzinach pracy urzędu jest udostępniony do wglądu spis osób uprawnionych do udziału w referendum.

Komunikat dla mieszkańców

W przypadku wyjazdu lub innej przyczyny losowej, uniemożliwiającej oddanie głosu w swoim obwodzie głosowania, mieszkańcy mogą zgłaszać się do Referatu Spraw Społecznych (pokój nr 6) w godzinach urzędowania, celem pobrania zaświadczenia o prawie do głosowania.

Komunikat dla mieszkańców

W związku z przeprowadzaniem ogólnokrajowego referendum, zarządzonego na dzień 6 września 2015 r. informuję, że Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim zapewnia osobom niepełnosprawnym, a także osobom w podeszłym wieku dowóz do lokali Obwodowych Komisji ds. Referendum od Nr 1 do Nr 16 powołanych na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego.

Terminy posiedzeń/szkoleń

Zarządzenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 10 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji do spraw referendum w mieście Pruszcz Gdański dla przeprowadzenia głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Zarządzanie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 20 lipca 2015 r.w sprawie zapewnienia obsługi obwodowym komisjom ds. referendum na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego w celu wykonywania czynności związanych z przygotowaniemi przeprowadzeniem referendum ogólnokrajowego, zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 25 czerwca 2015 r. w sprawie obwodów głosowania w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Obwieszczenie Burmistrza Pruszcza Gdańskiego z dnia 25 czerwca 2015 r. w sprawie wyznaczenia miejsc na terenie miasta Pruszcza Gdańskiego przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich uprawnionych podmiotów, w związku z referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E