Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Otwarcie biblioteki pedagogicznej

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku – Filia w Pruszczu Gdańskim zostanie otwarta po przerwie od poniedziałku 18 maja 2020 r.

Ze względu na pandemię na terenie biblioteki obowiązują obostrzenia sanitarne, m. in. obowiązek korzystania z maseczki zasłaniającej nos i usta oraz konieczność dezynfekcji rąk.

W bibliotece do odwołania nie będzie możliwości korzystania ze zbiorów na miejscu, korzystania z usług ksero, dostępu do Internetu i wydruku dokumentów.

Czytelnicy przed przyjściem do Biblioteki powinni wyszukać i wybrać zbiory w  katalogu online ze strony  http://pbw.gda.pl/  oraz dokonać ich rezerwacji poprzez konto czytelnika, ewentualnie telefonicznie pod nr tel. 58 682 32 45 lub pisząc na adres mailowy pbwpruszczgd@pbw.il.pl. Do biblioteki zapraszamy po otrzymaniu informacji o przygotowaniu zamówionych publikacji do odbioru.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówki, można nadal  korzystać z oferty skanowania materiałów bibliotecznych dla celów edukacyjnych. Dla naszych czytelników wykonujemy skany artykułów z czasopism i fragmentów książek dostępnych w PBW do 10 stron.

Zachęcamy również  do  korzystania z zasobów online, bazy pełnotekstowej IBUK Libra  oraz Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej www.pbc.gda.pl

Do końca maja br. nie będą naliczane kary za przetrzymanie zbiorów bibliotecznych. Wszystkie zbiory zwrócone przez czytelników zostaną poddane 3 dniowej kwarantannie przed  ponownym udostępnieniem.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00!

drukuj (Otwarcie biblioteki pedagogicznej)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E