Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

E-booki w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim

Od stycznia 2020 r. czytelnicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki publicznej w Pruszczu Gdańskim w ramach projektu „Legimi – konsorcjum pomorskie”  mogą bezpłatnie wypożyczać e-booki.

W ramach projektu osoby zapisane do biblioteki będą miały dostęp do 32 000 e-booków,  przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe i romanse) .

Osoby zainteresowane taką formą czytania muszą zgłosić się do biblioteki i odebrać indywidualny kod dostępu. Czytelnik rejestruje się w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/pomorskie podając kod otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni. Kod pobrany musi być aktywowany na wyżej podanej stronie w miesiącu odebrania. Po zarejestrowaniu można wypożyczać dowolną liczbę książek, pobierając je w darmowej aplikacji Legimi. Aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety,e-czytniki,smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (ios,Android,Windows 8,10). Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na dwóch urządzeniach.

 

Kody dostępu do Legimi będą wydawane w siedzibie Powiatowej I Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu, ul. Wojska Polskiego 34 w ,,Wypożyczalni dla dorosłych” od początku każdego miesiąca.

 

Liczba kodów, które posiada biblioteka jest ograniczona.

 

Zapraszamy

drukuj (E-booki w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E