Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Wystawa Pani Teresy Piotrowskiej

Zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej na wystawę obrazów Teresy Piotrowskiej, która można zwiedzać w godzinach pracy biblioteki do 5 września 2017 r.

Teresa Piotrowska - członek Zarządu Stowarzyszenia "Przystanek Sztuka", członek Stowarzyszenia Nadbałtyckiego Plastyków im. M. Mokwy. Studentka kierunku Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, specjalność Grafika Projektowa.

Brała udział w wielu wystawach zbiorowych. Rezultaty swojej pracy pokazywała też na wystawach indywidualnych. W roku 2014 odbyła się duża wystawa prac malarki w Straszynie w galerii "Szczudło". W 2015 roku w galerii "Za murami" odbyła się wystawa zatytułowana "Moje miejsca", Klubie Morza ,,Zejman" w Gdańsku. W 2016 roku malarka otrzymała wyróżnienie Honorowe Prezydenta Miasta Gdańska w #2 Przeglądzie Twórczości Nadbałtyckiego Stowarzyszenia Plastyków w Gdańsku.

Zapraszamy również 1 września 2017 r. w godz. 11.00-13.00 na VII piknik Czytelniczy, a 2 września na Narodowe Czytanie ,,Wesela" w godz. 11.00-13.00 (Al. Ks. J. Waląga).

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E