Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Czy potrafimy kochać?

Czas na mnie Agnieszki Kowalskiej, to subtelna opowieść o byciu z drugim człowiekiem, dzieleniu trudów dnia codziennego, walki z chorobą i zmaganiu się z bólem po odejściu ukochanej osoby. Wreszcie o tym, w jaki sposób na nowo poukładać swój świat. Przede wszystkim, to opowieść o wyjątkowym człowieku, Maćku Kozłowskim. To nie jest pomnik, to ukazanie zwykłego człowieka, którego znaliśmy z ekranów, desek teatru, jako charyzmatycznego aktora. W książce poznajemy człowieka, który potrafił dzielić się z innymi ciepłem, dobrocią i pięknem, które nosił w sobie. Cezary Harasimowicz napisał „Drogi Czytelniku, jeśli więc weźmiesz do ręki tę lekturę, pamiętaj, że to życie wspaniałego człowieka, który teraz jest książką.”

Jest to lektura z gatunku tych, które wywołują wielkie emocje i wspaniałą dyskusję, o czym mogli się przekonać członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej książki, to jak najbardziej zachęcamy do sięgnięcia po nią i zapewniamy, że jest to wyjątkowa uczta dla ducha.

Anna Krawycińska

PiMBP w Pruszczu Gdańskim

drukuj (Czy potrafimy kochać?)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E