Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Jak wdrażać podstawę programową z pomocą biblioteki szkolnej? -spotkanie szkoleniowe nauczycieli bibliotekarzy z Pruszcza i z powiatu gdańskiego

Nauczyciele bibliotekarze naszego powiatu od 10 lat uczestniczą doskonaleniu zawodowym, organizowanym przez pruszczańską filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku.

Odbywają szkolenia z zakresu pracy z czytelnikiem, technologii informacyjno-komunikacyjnych czy bibliotekarskiej praktyki. Mają też możliwość dyskutowania o swoich problemach i bolączkach. Spotkania sieci współpracy i samokształcenia służą też wymianie dobrych praktyk i inspiracji w pracy dydaktyczno-wychowawczej. W dniu 2 października 2019 r. odbyło się takie spotkanie, w którym uczestniczyli nauczyciele bibliotekarze ze szkół powiatu gdańskiego. W komplecie stawili się bibliotekarze szkolni ze szkół z Pruszcza Gd.

W programie było, m. in. program komputerowy ABCya dla kreatywnych dzieci, wdrażanie podstawy programowej kształcenia ogólnego z pomocą biblioteki szkolnej a także omówiono problemy dotyczące realizacji czasu pracy biblioteki szkolnej.

Kolejne spotkanie planowane jest na dzień 20 listopada 2019 r.

drukuj (Jak wdrażać podstawę programową z pomocą biblioteki szkolnej? -spotkanie szkoleniowe nauczycieli bibliotekarzy z Pruszcza i z powiatu gdańskiego)

  • Jak wdrażać podstawę programową z pomocą biblioteki...
    Jak wdrażać podstawę programową z pomocą biblioteki szkolnej? -spotkanie szkoleniowe nauczycieli bibliotekarzy z Pruszcza i z powiatu gdańskiego.

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E