Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”

Do 18 listopada można zgłaszać swój pomysł społeczny i zdobyć dofinansowanie w ramach programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. W V edycji programu wsparcie otrzyma aż 375 inicjatyw z całej Polski. Łączna pula grantów wynosi 1 125 000 zł. W każdym z mikroregionów przekażemy aż trzy granty w wysokości 5000, 3000 i 1000 złotych na lokalne inicjatywy.

Jesteście zaangażowani w życie społeczności lokalnej?
Macie ciekawy pomysł na zmiany w swoim najbliższym otoczeniu?
Chcecie działać, jednak brak Wam finansowego wsparcia?

Zgłoście swój pomysł do programu społecznego „Decydujesz, pomagamy” i zdobądźcie jeden z 375 grantów!

Jak wziąć udział w programie?

1. Wymyślcie działanie, które wpłynie na poprawę Waszego otoczenia i wypełnijcie formularz on-line na stronie programu do 18.11.2018 r.

PAMIĘTAJCIE! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcielibyście przedyskutować swój pomysł – skontaktujcie się z Biurem Programu – tel.: 22 100 55 93, e-mail: pomagamy@stocznia.org.pl.

2. Spośród zgłoszonych pomysłów, w każdym z mikroregionów jury wybierze po trzy projekty, które przejdą do otwartego głosowania. Ogłoszenie list projektów nastąpi 17.01.2019 r.

3. Zwycięzcy programu zostaną wybrani przez mieszkańców w trakcie ogólnopolskiego głosowania w sklepach Tesco, które potrwa od 21.01 do 17.02.2019 r.

4.  Do wygrania granty o łącznej wartości 1 125 000 zł!

Nie macie pomysłu na projekt? Zobaczcie, co działo się w Waszym regionie!

Zajrzyjcie na stronę www.tesco.pl/pomagamy , przejrzyjcie dotychczas zrealizowane projekty i zainspirujcie się do działania!

Program otwarty jest na każdego. Zarówno organizacja pozarządowa, spółdzielnia socjalna, instytucja publiczna, jak i grupa mieszkańców, która aktywnie działa w lokalnej społeczności, może zgłosić pomysł na projekt na rzecz własnej okolicy. Tematyka zgłaszanych projektów jest bardzo szeroka. Inicjatywy mogą dotyczyć edukacji dzieci i młodzieży, promocji zdrowego stylu życia, odświeżenia przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych, działań na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego, pielęgnowania lokalnych tradycji lub innych obszarów, na które mieszkańcy chcą mieć większy wpływ.

drukuj (Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E