Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Biały Poniedziałek

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku i podległe mu placówki w Gdańsku, Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Pruszczu Gdańskim, Pucku, Sopocie, Starogardzie Gdańskim, Sztumie, Tczewie i Wejherowie 28 maja organizują Biały Poniedziałek. 

Tego dnia lekarze będą mogli skorzystać z usług  doradcy ds. e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich) nie tylko jak co dzień od 8:00 do 15:00, lecz aż do 18:00.

Doradca może założyć  profil  Platformie Usług Elektronicznych (PUE), zapoznać z niezbędnymi lekarzowi funkcjami PUE ZUS, a także  przeprowadzić instruktaż wystawiania i anulowania elektronicznych zwolnień lekarskich. Doradca odpowie także na pytania i pomoże wyjaśnić dotyczące e-ZLA, również w kontekście pracodawcy  i pacjenta.

U doradcy można również uzyskać certyfikat umożliwiający podpisywanie e-zwolnień. Jego zapisanie jest możliwe jedynie na nośniku (np. pendrive) dostarczonym przez lekarza.

Zapraszamy!

drukuj (Biały Poniedziałek)

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E