Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Bezpłatne szkolenia i warsztaty w Pruszczu Gdańskim.

Fundacja "Rodzina na Fali" z Pruszcza Gdańskiego w ramach swoich projektów zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń dla niepełnosprawnych, a także dla rodzin i dzieci.

Szczegóły dostepne na profilu FB fundacji

https://www.facebook.com/rodzinanafali/

https://www.facebook.com/events/2107965976097618/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22117%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&__mref=mb

Brikomarche w Pruszczu Gdańskim!

Mieszkańcy Pruszcza, którzy planują remont lub upiększenie swojego ogrodu, nie będą już musieli jeździć na zakupy do Gdańska. Wszystko to za sprawą budowy supermarketu Brikomarche w Pruszczu Gdańskim. 

Bricomarche jest to sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców – Muszkieterów. 

Budowa pierwszego Bricomarche w Pruszczu Gdańskim właśnie trwa, a jej przewidywany koniec zaplanowany jest na początek stycznia 2016 roku. 

Supermarket, który powstanie w Pruszczu, zlokalizowany będzie przy ulicy Grunwaldzkiej, niedaleko stacji Lotos.  Sklep podzielony będzie na cztery specjalistyczne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja.

W Pruszczu brakowało do tej pory podobnego punktu sprzedaży z tak szeroką gamą produktów dla domu i ogrodu. 

Sklepy Bricomarché zlokalizowane są na ogół w małych i średnich miastach, zapewniając ich mieszkańcom komfort bliskości od miejsca zamieszkania.  W Pruszczu Gdańskim jest to pierwszy sklep tego typu. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy codziennie od poniedziałku do piątku oraz w weekend. Oprócz różnorodnego asortymentu, sklep oferować będzie liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, cięcie drewna czy zakupy na raty. Klienci Bricomarché będą mogli zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę

Na terenie sklepu będą działać kasy, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi, a także bonami Grupy Muszkieterów. Zmotoryzowani Klienci będą mogli skorzystać z parkingu.

Jak dodaje Janusz Wróbel - Burmistrz Pruszcza Gdańskiego – zadowalający jest fakt, że w mieście powstaną kolejne miejsca pracy. Burmistrz wyraził również nadzieję, że ta inwestycja, podobnie jak inne tego typu projekty w Pruszczu, będzie inwestycją udaną. 

 

  • Trwające prace (fot. R. Gucwa)
    Trwające prace (fot. R. Gucwa)

drukuj ()

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E