Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Dyżury doradcy ds.poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy

W związku z uruchomieniem nowego programu wsparcia „Program ZIT I - Zintegrowana Inwestycja w Talenty I”, stwarzającego pracodawcom wyjątkowe możliwości w zakresie pozyskiwania nowych pracowników, natomiast dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy możliwości zdobycia nowej posady, czy też rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, informujemy o uruchomieniu punktu informacyjnego, w którym uzyskają Państwo wyczerpujących informacji na temat różnych form dofinansowania.

Kto może skorzystać?

Pracodawcy myślący o rozwoju firmy i którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania poprzez zatrudnienie osoby bezrobotnej, przyjęcie osoby na staż, stworzenie nowego stanowiska pracy, realizacji specjalistycznych szkoleń.

Osoby bezrobotne, które spełniają kryteria przystąpienia do programu ZIT: ukończony 30 rok życia, wykształcenie do średniego, czy też osoby planujące otworzyć własną działalność gospodarczą.

Kryteria formalne udziału w projekcie

Wszystkie kandydatki i kandydaci muszą posiadać status osoby bezrobotnej (zarejestrowanej w Gdańskim Urzędzie Pracy), znajdować się w grupie wiekowej powyżej 30. roku życia, a mężczyźni dodatkowo należeć do przynajmniej jednej z kategorii:

  • nieprzerwane pozostawanie bez zatrudnienia dłużej niż 12 miesięcy,
  • poziom wykształcenia maksymalnie średni,
  • orzeczenie o niepełnosprawności,
  • wiek 50 lat i więcej.

Zainteresowane programem osoby, Doradca ds. poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy przyjmować będzie w siedzibie Urzędu Miasta Pruszcz Gdański przy ul. Grunwaldzkiej 20 w Sali Posiedzeń w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 10.00-15.00. Więcej informacji można uzyskać można pod numerem telefonu 603-930-403 bądź e-mailowo ludwiczak@pruszcz-gdanski.pl

Informacje o programie ZIT dostępne są na stronie Gdańskiego Urzędu Pracy www.gup.gdansk.pl w zakładce programy i projekty

https://www.gup.gdansk.pl/urzad_pracy/Zintegrowana_Inwestycja_w_Talenty_I.html

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E