Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Radni i Burmistrz zapraszają na uroczystą Sesję Rady Miasta

Najbardziej uroczystym momentem obchodów Dni Pruszcza Gdańskiego jest uroczysta sesja Rady Miasta. Nie inaczej będzie i w tym roku. Radni i Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański zapraszają na XXXIV, uroczystą sesję Rady Miasta Pruszcz Gdański, która odbędzie się 9 czerwca o godzinie 13.00, w sali posiedzeń Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

W porządku obrad ujęto między innymi prezentację pamiątek po ks. Prałacie Józefie Walągu, wręczenie nagród laureatom konkursu „Pruszcz zatrzymany w Kadrze”, wręczenie nagród laureatom konkursów plastycznych, organizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 3, laureatom miejskiego konkursu matematycznego, plastycznego i konkursu Jana Matejki. Będą także przyznawane wyróżnienia stypendystom kończącym edukację na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej i wręczenie podziękowań za promowanie Miasta Pruszcz Gdański podczas zawodów sportowych.

9 czerwca o godzinie 18.00, w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św., odbędzie się także uroczysta Msza Św, poprzedzająca Dni Miasta.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E