Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Akcja Twój Pies

Straż Miejska w Pruszczu Gdańskim w dniach 10.04.2017r. - 22.04.2017 r., wraz z 23 innymi jednostkami straży województwa pomorskiego, weźmie udział w skoordynowanej akcji edukacyjnej.                             

Główne założenia akcji to kontrole prowadzone pod kątem przestrzegania uchwały o utrzymaniu czystości i porządku (uchwała Rady Miasta Pruszcz Gdański nr XXII/209/2016).

Strażnicy sprawdzać będą czy opiekunowie czworonogów wyprowadzają psy na smyczy i w kagańcach oraz czy sprzątają po swoich pupilach. Zwracać będziemy również uwagę na ewentualne nieprawidłowości  w sposobie utrzymania psów np. czy psy nie są trzymane na zbyt krótkiej uwięzi, czy mają zapewnione właściwe warunki bytowe (dostęp do pożywienia i wody), czy są szczepione itd. Liczymy tutaj także na pomoc mieszkańców – jeżeli wiecie, że jakiemuś psu dzieje się krzywda – prosimy o zgłaszanie takich problemów pod nr tel.58 683 29 53 lub 986.

Akcja będzie miała charakter głównie edukacyjny - będziemy rozdawać ulotki, pouczać osoby wyprowadzające psy, ale w szczególnie drastycznych przypadkach mogą również zdarzyć się mandaty.

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E