Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim

Wybierz język

Polski

Wyszukiwarka

Treść strony

Planowane zmiany w kursowaniu autobusów

Po rozmowach z ZTM, Miasto Pruszcz Gdański wynegocjowało większy autobus na bardzo mocno przeciążonym porannym kursie linii 107 w kierunku Ronda Kociewskiego.

W pierwszy kurs przegubowiec ruszy już w poniedziałek o godz. 5.08. Dodatkowo o godz. 5.18 z Komarowa pojedzie kolejny autobus linii 107. Kolejny nowy kurs linii 107 dojedzie przed 17.45 do Ronda Kociewskiego. Na rondzie będzie czekał do 18.15.

Władze miasta rozmawiają z ZTM na temat wydłużenia linii 151 na Osiedle Bursztynowe. Pozwoli to zapewnić dogodny dojazd z Gdańska i do Gdańska coraz liczniejszych mieszkańców tego osiedla.

Miasto stara się również o zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów linii 205. Kolejne zmiany będą możliwe po otrzymaniu informacji o wysokości kosztów korekt kursowych. Planując budżet na rok 2017 przyjęto wzrost wydatków na dopłaty do funkcjonowania komunikacji zbiorowej, jednakże dopiero po przedstawieniu wyliczeń przez ZTM możliwe będzie podjęcie decyzji o zakresie sfinansowania wszystkich oczekiwanych zmian.

Aktualny rozkład jazdy dostępny na stronie http://www.ztm.gda.pl

« wstecz

Dane kontaktowe

URZĄD MIASTA W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ul. Grunwaldzka 20, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 775 99 21, fax. +48 58 682 34 51
e-mail: urzad@pruszcz-gdanski.pl

Mapa dojazdu

Fotokod

  • http://pruszcz-gdanski.pl
    http://pruszcz-gdanski.pl

Stopka

Wszelkie prawa zastrzeżone

fot. Sławomir Czalej

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
e-mapaMapa zasięgu WiFi1PogodaInformacje dla niesłyszącychSesja radyWidget Gadu-Gadu

Z
O
B
A
C
Z

T
A
K
Ż
E